אחת מההתלבטויות הגדולות ביותר שיש לנו כאשר אנו מתכננים אירוע היא במה כדאי לבחור לערוך את האירוע, גן אירועים או דווקא באופן המסורתי, אולם אירועים.

נתחיל בסקירה קצרה אודות אולם אירועים מסורתי

אולם אירועים מסורתי הוא אולם מקורה אשר בתוכו יושבים אורחינו במהלך כל האירוע. אך במקרים רבים בופה האולם יהיה במין מיני גן אירועים תחת כיפת השמיים. בחצר האולם יהיה ניתן על פי רוב למצוא ספות ישיבה נוחות להירגע מכל הרעש באולם. נוסף על כך במידה ובעלי השמחה ירצו, על פי רוב יהיה ניתן לערוך את החופה תחת כיפת השמיים. חשוב לציין כי חצר האולם בנויה, ערוכה ונועדה עבור צרכים אלה כך שהכול מסודר בה בצורה אסתטית ויפה. באולמות רבים ישולבו בחצר האולם שלל אלמנטים של תאורה ומים (מזרקות, בריכות דגים ועוד).

אלגריה גני אירועים

יתרונות האולם: 

  • סדר וארגון – באולם אירועים הכול דופק כמו שעון ללא שום חשש להשפעות הטבע בדרך כלשהי. העובדה כי האולם מקורה מונעת את הפחד שפתאום גשם לא צפוי יפתיע או לחילופין שרב כבד.
  • מלצרים – על פי רוב באולמות שגרתיים ניגשים מלצרים אל אורחינו במטרה לברר עימם מה ירצו לאכול ומגישים להם את מבוקשם עד מקום ישיבתם. דבר זה חוסך הרבה בלגן ומקנה נוחות מרבית לאורחינו.
  • תאורה והפקה – על פי רוב התאורה המיוחדת והמגוונת הקיימת באולמות האירועים מותקנת דרך קבע בתקרת האולם כך שלא יהיה ניתן להוציא אותן החוצה. דבר זה תורם לנראות טובה ומשובחת יותר של האירוע.

כעת נעבור לסקירה קצרה אודות גני אירועים

גני אירועים במקרים רבים ממוקמים באזורי טבע פסטורליים המשרים אווירה טובה, תחושת רוגע ונעימות על האורחים. נוסף על כך לרוב גני אירועים יכללו מקום גדול יותר מאשר אולם אירועים מסורתי כך שצפיפות ועומס יתר כנראה שלא הם אלה שיהוו בעיה באירוע כזה. אך הבעיות הצפויות והשגרתיות הקיימות בגני אירועים מסתכמות בשתי מילים: מזג אוויר.

כידוע, סגירת יום האירוע נקבעת על פי רוב כחצי שנה לפני האירוע כך שאין כל צפי אודות מזג האוויר שיפקוד אותנו ביום האירוע. במידה וירדו גשמים או שרב כבד יגיח רמת האירוע תרד מאוד עד כדי סבל של המוזמנים שלנו.

יתרונות גני האירועים: 

  • אז כמו שהזכרנו לעיל בגני אירועים יש על פי רוב יותר מרווח תנועה מאשר באולמות אירועים, דבר המשפיע רבות על נוחיותם של אורחינו.
  • ברובם המוחלט של גני האירועים דרך הגשת המנות מתבצעת באופן עצמאי על ידי האורחים שלנו. קיימים מספר מוקדי מזון אליהם האורחים מגיעים עם צלחותיהם וממלאים לעצמם או על ידי מלצר את הכמות הרצויה (אנשים רבים רואים בדרך זו דווקא חיסרון).
  • אווירה – במידה ובחרתם בגן אירועים תהיו סמוכים ובטוחים כי האירוע שלכם יהיה באווירה טובה, משחררת ונעימה בחיק הטבע ותחת כיפת השמיים לעומת קירות האולם המסורתי.

מחפשים מידע נוסף אשר יעזור לם בארגון החתונה שלכם? אצלנו תוכלו לקרוא גם אודות החידושים השונים בתחום החתונות.

אולמות אלגריה